Враження від зустрічі клубу 21.11.12

Posted: Листопад 26, 2012 in Новини
Позначки:, , ,

Привіт друзі,  поділюся з вами враженнями про зустріч клубу ораторської майстерності Toastmasters Тернопіль, що  відбулася 21 листопада. Спочатку хочу подякувати учасникам, що приймали участь у засіданні. Приємно зауважити те, що уже є постійні відвідувачі, а також, помаленько з’являються нові.

Традиційно першою частиною зустрічі є підготовлені виступи. Було дуже цікаво дізнатися від Мар’яни про історію виникнення видавничого дому “”А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”. Не менш цікавою була розповідь про подорож по Казахстану від Миколи Романовича.

Наступна частина це сесії імпровізації. В ході першої кожен учасник мав змогу відчути себе в ролі психолога, завданням було надати пораду щодо конкретної життєвої проблеми. А інша полягала в проявленні учасниками різних емоційних станів. Звісно усе відбувається у форматі виступу перед іншими членами клубу.

Оцінку виступів з точки зору граматики та чистоти мови надала Ірина. кожен присутній зміг усвідомити недоліки власного виступу. Наприклад, мені стало відомо, що у мене слабкий зоровий контакт з аудиторією, роблю замало пауз та швидко розмовляю, слова паразити це “такий, таке”. Впевнений що наступного разу мій виступ буде більш вдалий.

Також у нас з’явився експерт з часу, Оля сдідкувала за тим щоб кожен з учасників дотримувася часових норм в ході свого виступу.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s