Цікава інформація про Toastmasters

Posted: Листопад 20, 2012 in Toastmasters

Image

Кожна людина зацікавлена у тому, щоб уміти правильно і переконливо говорити, адже це дає можливість встановлювати і підтримувати добрі стосунки у різних колективах, а також досягати поставленої мети. Прагнете розвинути лідерські якості та уміння говорити перед публікою.
«Тостмастерс Інтернешнл» – це неприбуткова освітня організація, яка допомагає її членам швидко та ефективно розвивати навики спілкування, публічних виступів та лідерства.  Понад 270000 членів у 116 країнах світу об’єднались у всесвітню мережу з 13000 клубів, і вдосконалюють лідерські та розмовні вміння.

Як це працює?
Засідання клубу «Тостмастерс» – це майстерня, де учасники навчаються у процесі, шліфуючи свої розмовні та лідерські уміння у невимушеній атмосфері.
На зібраннях у «Тостмастерс» немає викладачів. Натомість члени оцінюють виступи один одного. Цей зворотний зв’язок є ключовим елементом успіху програми.
Учасники виступають з підготовленими промовами, а також експромтом на запропоновані теми, ведуть засідання і вдосконалюють уміння планувати час та правильно  будувати власну мову.

Чим вирізняється «Тостмастерс Інтернешнл»?
Мережа «Тостмастерс» унікальна тим, що за майже 90 років існування вироблено просту, ненав’язливу систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає можливість навчатися нового, самовдосконалюватись, і водночас цікаво й з користю проводити час. «Тостмастерс» дає нагоду знайомитись і спілкуватись з цікавими людьми, яких об’єднує бажання розвиватись, амбітні прагнення і широкий світогляд.

Якою мовою говорить «Тостмастерс Інтернешнл»?
Офіційною мовою «Тостмастерс Інтернешнл» є англійська. Втім, у різних країнах клуби самостійно обирають мову проведення засідань. Чимало клубів у не англомовних країнах все ж проводять засідання англійською, вдосконалюючи, таким чином, ще й знання англійської мови. Але багато клубів говорять рідною мовою. Коли їхня кількість перевищує певний встановлений мінімум, «Тостмастерс» офіційно надає право на переклад своїх освітніх матеріалів (які є інтелектуальною власністю організації) і поширює їх. Наразі їх перекладено арабською, іспанською, китайською, німецькою, французькою та японською.

«Тостмастерс» в Україні
В Україні наразі діють одинадцять клубів «Тостмастерс». Один з них – в Одесі, вісім у Києві, по одному в Тернополі та Львові.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s