Перший крок зроблено!

Posted: Листопад 19, 2012 in Новини

31 жовтня відбулося перше засідання клубу ораторського мистецтва Toastmasters Тернополь. Нагадаю, що Toastmasters це міжнародна, непідприємницька, освітня організація, що являє собою величезну сітку клубів ораторського мистецтва у 106 країнах світу. Діяльність організації спрямована допомогти її членам швидко та якісно розвивати навички спілкування, публічних виступів та лідерства.
Зустріч розпочалася із презентації самої організаці та клубу. Засновник клубу розповів про головні аспекти діяльності Toastmasters, цілі та принципи роботи організації. Також, гості дізналися про переваги які можна отримати від вступу у клуб.
Далі програма засідання включала виступи учасників, які напередодні підготували цікаві теми та мали можливість бути перешими спікерами в нашому клубі ораторського мистецтва.

Наступною частиною була сесія імпровізації де кожен учасник зустрічі мав можливість виступити перед усіма іншими. Завдання полягало в тому щоб прокоментувати вислів або афоризм видатного мислителя минулого чи сучасності. “Читання з емоціями” – це друга частина сесії импровізації. Тут учасники розвивали емоційне забарвлення свого голосу, шляхом читання тексту із певною емоцією в голосі. Наприклад: романтично, життерадісно, енергійно, сумно, іронічно, скептично).
Третя та остання частина заходу являла собою оцінку кожного виступу. Експерт з граматики, що уважно слідкувала та аналізувала кожен виступ вказала на те, що було добре, а що можна покращити.
Отже, можемо собою гордитися, початок вдалий. Гості клубу задоволені, дружня та весела атмосфера засідання нікого не залишила байдужим.
Запрошуємо усіх наступної середи (07.11) на друге засідання клубу Toastmasters у Тернополі. Розвиваймося разом.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s